Kontakt

Zachęcamy do kontaktu przez niżej podany mail, telefon lub przez media społecznościowe. Odpowiadamy bardzo szybko. Chętnie zareklamujemy ciekawe imprezy, czy wydarzenia lokalne, które chcesz wypromować.

Jeśli jesteś właścicielem pensjonatu, gospodarstwa agroturystycznego, hotelu, restauracji, pubu, wypożyczalni rowerów, kajaków lub prowadzisz inne usługi turystyczne możesz skorzystać z reklamy na naszej stronie internetowej. Umieścimy tu wybrane przez Ciebie zdjęcie z linkiem przenoszącym do Twojej strony. Jeśli jej nie masz to nie problem. Możemy wykonać dla Ciebie stronę - wizytówkę z danymi kontaktowymi i zdjęciami, które nam prześlesz.

Jesteśmy otwarci na inne propozycje reklamowe - zadzwoń lub napisz, a ofertę dopasujemy indywidualnie.

Chętnie nawiążemy współpracę z przedstawicielami samorządów. Zamieścimy przygotowane artykuły sponosorowane, przedstawimy lub zaktualizujemy listę atrakcji turystycznych Waszej miejscowości, gminy, powiatu, czy województwa.

Jeśli myślisz o wyjeździe zagranicznym i chciałbyś za naszym pośrednictwem skorzystać z oferty touroperatorów to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem turystycznym (namiary poniżej) lub odwiedzin w naszym lokalu w Serocku przy ul. Rynek 7. Jesteśmy Partnerem Franczyzowym firmy Travelplanet.pl.

Nasza oferta cenowo jest na poziomie dostępnym w internecie, ale zaoszczędzimy Twój czas wyszukując odpowiednie oferty u różnych touroperatorów, a jeśli znamy wybrane przez Ciebie miejsce doradzimy najkorzystniejsze opcje i atrakcje korzystając z własnych doświadczeń. Możemy przygotować taką ofertę bez konieczności Twojej wizyty w Serocku, ale zapraszamy na kawę do tego klimatycznego miasteczka.🙂. Poza ofertą pobytów i wycieczek możemy pomóc w wykupie ubezpieczenia na wyjazd, opłaty za parking na lotnisku, czy wykupie miejsc noclegowych w interesującej Cię lokalizacji w Polsce lub na świecie. Dobierzemy najkorzystniejszą ofertę pod kątem Twoich oczekiwań.

Biuro turystyczne Travelplanet.pl Serock:

Woj. mazowieckie
Serock
ul. Rynek 7
tel. 603386823
mail: serock@travelplanet.pl

Kontakt w sprawie reklamy na stronie:

tel. 603386823
mail: kontakt@podroze-rodzinne.pl